Yüz Mezoterapi

Botophase

Botophase

Botophase cildin yeniden yapılanması,cilt katmanları altında wrinkle çizgilerin tedavisi için üretilmiş yeni nesil mezokokteyl üründür.

Peptidlerin eşsiz kombinasyonu Argireline,SNAP-8 ve Leuphasyl ve Hyaluronik Asit ve Retinol gibi bileşenleri,çizgileri düzgünleştirici etkiye sahiptir,ciltdaha pürüzsüz,sıkı bir görünüm kazanır.

Test edilen formül aktif maddelerin etkinliğini gösterir.Temel prensibi yaşlanma mimik çizgileriyle savaşmak,kas tonunun düzenlenmesi nöron inhibisyonu sinir hareketi üzerinde önemli bir faktördür.

Snare proteinlerin önemli rolleri vezikülerin plazma membranıyla- yada veziküler diğer bir veziküle füzyonuna aracılık ederek madde geçişini sağlar.

Snare proteinler,sinir hücreleri arasında sinir iletilerinin iletilmesinde- son derece önemli rol oynar.Sinir ileticileri nöronlar içinde sınaptik veziküllerde bulunur ve diğer SNAP ekzositos yoluyla gönderilir. Nöronal aksonun prensinaptik mebranı hücre uyarımı ile hızlı egzositik- olayların meydana geldiği bölgedir.

Sınaptik veziküllerde bulunan SNARE proteini VAMP veya synaptobrevin adını alır.Plazma membranında ise Syntaxin ve SNAP 25 olmak üzere iki SNARE proteini bulunmaktadır

Bunun bir sonucu olarak, kas kasılması düzeltilir Kırışıklıkların görünümünü engeller.

BİLEŞEN

AQUA, RETINOL, ASCORBIC ACID ,PENTAPEPTIDE-3, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, ACETYL OCTAPEPTIDE-3, SODIUM HYALURONATE, AVENA SATIVA EXTRACT, ZINC CLHORIDE, COPPER GLUCONATE, COBALT GLUCONATE, ARGININE ASPARTATE, VALINE, PYRIDOXINE, THIAMINE HCL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE.

SUNUM

1 Kutu içerisinde 2 ml 5 sterilize ampul içerir