Max White

Optic Effect


MAX WHITE
Hiperpigmentasyon, melazma (doğum lekeleri), güneş hasarı, yaşlılık lekeleri, renk değişimleri, koyu halkalar için en etkili ve yenilikçi yoğun tedavidir. Yüz, vücut ve eldeki cilt lekelerini hafifletmek, azaltmak ve önlemeye yardımcı olur. Max White formülü cilt kusurlarının temelinde olan hem biyolojik hem de kimyasal-fiziksel doğadaki fenomenleri kontrast haline getirebilen, yüksek konsantrasyonlarda mevcut ve güçlü renk açıcı özelliklere sahip aktif bileşenler açısından zengindir.

GLABRİDİN:
İzoflavonoid, Glycyrrhizaglabra Meyan Kökü kaynağından ekstre edilmiş ve izole edilmiştir. Glabridinin pigmentasyon aktivitesi, melaninin oluşumuna yol açan aktif olan bir enzim olan, tirozinaz üzerindeki baskılayıcı etkiden kaynaklanmaktadır.

KOJİK ASİT: Mantar kökenli metabolit, melanin oluşumundaki önleyici etki, hem mikroftalmiye (MITF) bağlı transkripsiyon faktörünün inhibe edici aktivitesinden hem de alfa melanositi (alfa-MSH) uyaran hormonun aktivitesinin inhibisyonundan kaynaklanmaktadır .

ARBUTİN: Hidrokinonun doğal bir glukozididir. Yan etkilerin ortaya çıkmasına yol açmadan tirozinazınyi bir inhibitörüdür.

AZELAİK ASİT: Doymuş bir dikarboksilik asittir ve doğal olarak hububatta bulunur. Azelaik asidin ağartıcı özellikleri, rekabetçi tirozinaz inhibitör etkisinden kaynaklanmaktadır.

VİTAMİN C: Maxi White formülünde, daha dengeli bir C vitamini şekli olan AscorbylGlucoside eklendi. Böylece oksidasyon için daha etkili olduğu ortaya çıkar ve ürünün performansı artar. Melanin üretimini azaltır ve melanin oluşumuna yol açan oksidasyon sürecini durdurur.

PUERARİ: Pueraria, kudzu olarak da bilinir, Baklagil ailesine ait bir orman bitkisidir. Birçok çalışma, melanogenezise karşı bu bitkinin ekstraktlarının aktivitesini göstermiştir.


Sertifikalarımız

  • Cermet
  • Kiwa