EasyPRP

Safe, fast and simple


PRP (platelet açısından zengin plazma) trombositlerle zenginleştirilmiş kan plazmasıdır. PRP, yoğun büyüme faktörleri , kemik ve yumuşak doku iyileşmesini uyaran diğer sitokinleri içeren trombositlerin konsantre bir kaynağıdır.

PRP (trombositlerle zenginleştirilmiş kan plazması) ile PPP (çok az sayıda trombosit içeren kan plazması) karıştırmayın.

Plazma yaklaşık % 90 su, % 9 organik madde ve % 1 mineral içerir. Toplam kan hacminin yaklaşık % 55'ini oluşturur.

Trombositler , bağ dokularının onarımı ve rejenerasyonunda önemli rol oynayan çok sayıda büyüme faktörünü serbest bırakır. Kandaki normal trombosit sayısı yaklaşık 200.000 / ral'dir. Kemik ve yumuşak doku iyileşmesinin arttırılmasının bilimsel kanıtı, PRP kullanılarak 1.000.000 / μl ile gösterilmiştir ve bugün PRP'nin çalışma tanımıdır.

Buffy Coat , tüm kanın toplam hacminin% 1'inden azını oluşturan, beyaz kan hücrelerinin ve trombositlerin çoğunu içerir. PRP'deki milyonlarca büyüme faktörü, cildin yenilenmesini sağlar ve tahrip olmuş ve yaşlanan hücrelerin restore edilmesine veya yeni oluşturulmasına yardımcı olur, ciltteki kollajen ve elastini uyarır. Sonuç olarak, cilt ve cilt altı dokusunu doğal olarak yeniler.

EasyPRP Kiti, kanın ayrılması ve yüksek yoğunlukta Buffy Coat ve Plazma için diğer Kitlerden daha hızlı, daha güvenli ve daha basittir.

PRP Terapisinin ana noktası, birçok plateletin plazma üzerinde nasıl konsantre edileceğidir.

Trombositlerin içindeki büyüme faktörleri tedavi alanına etki eder, hızlı ve güvenli bir şekilde hareket halinde kendiliğinden iyileşir. Bu nedenle, trombositlerin santrifüj kullanılarak kandan nasıl ayrılacağı temel teknolojidir.

Avantajları
- Tüm santrifüj modelleri için uygundur
- EasyPRP daha az kan ile daha fazla trombosit (2 milyon) ayıklayabilir (11cc)
- Buffy Coat'u diğer kitlere göre çıkarmak daha kolay
- Buffy Coat'u izole etmek için kullanıcıdan manuel müdahaleye gerek yok
- V şekli fiziksel prensibi: hafif malzeme yüzer ve daha ağır gider
- Prosedür süresi, kan konsantrasyonu için gereken süreyi kısalttığı için en aza indirilir (ayırma için bir kez ve beş dakika spin alır.)
- Kimyasal katkı maddeleri Free (EasyPRP kit içinde herhangi bir jel içermez)
- % 100 aseptik devre.


Sertifikalarımız

  • Cermet
  • Kiwa